הביאנלה של ירושלים היא במה לאמנות יהודית עכשווית. מידי שנתיים מקיימת הביאנלה אירוע שיא גדול בו משתתפים מאות אמנים מקצועיים מרחבי העולם העוסקים בעבודתם בעולם התוכן היהודי. במקביל מקיימת הביאנלה תכנית אירועים מלאה ועשירה הכוללת ערבי שירה, פיוט, מחול, תיאטרון, שיח וסנדאות יצירה. הביאנלה תתקיים בפעם השלישית באוקטובר-נובמבר 2017.

חזון: אמנים ואוצרים מקצועיים היוצרים בזיקה לעולם תוכן יהודי הופכים להיות יותר ויותר משמעותיים בשיח הנוגע להווה והעתיד של העם היהודי. ירושלים היא המרכז הטבעי של התרחשות זו והביאנלה של ירושלים פועלת לבסס את מעמדה כמרכז גלובלי של אמנות יהודית עכשווית
מטרות: לעודד אמנים מקצועיים מהשורה הראשונה, יהודים ולא יהודים, חילוניים ודתיים, מבוססים ומתחילים, לעסוק בתוכן יהודי ולשאוב השראה ממסורות, כתבים, תרבות ומחשבה יהודית. לעודד מוסדות ויחידים שתחום עיסוקם מתמקד בעולם היהודי להתעניין באמנות עכשווית, ולהפנים את חשיבות שדה האמנות כשדה פעולה משפיע ולראות באמנים כמובילי דעת קהל סוכני שינוי. לבסס את ירושלים כמרכז העולמי המוביל של אמנות יהודית עכשווית. לפתח את המחקר והכתיבה האקדמית סביב נקודות המפגש בין אמנות עכשווית ותוכן יהודי וההשפעה של אמנות יהודית עכשווית על שדות אחרים.
ירושלים
02-6272181
מספר ההתאגדות: 580605723
שם המנהל/ת: רם עוזרי
תאריך ההתאגדות: 20/03/2015