העסקה ישירה בקניוני עזריאלי - עכשיו!

הצטרפו לתמיכה!

מעבירים להעסקה ישירה את עובדי הניקיון והשמירה בקניוני עזריאלי!

הקואליציה להעסקה ישירה נמצאת בעיצומו של מאבק עזריאלי,אחרי ששלחנו מכתבים להנהלת עזריאלי, ערכנו מסע הסברה, הפגנה, ריקוד מחאתי - ולא קיבלנו תגובה רשמית מקניוני עזריאלי!

אנחנו מעלים הילוך במאבק, הצטרפו אלינו לקמפיין המיילים כדי להפעיל לחץ על הנהלת עזריאלי להגיב למאבק ולהעביר להעסקה ישירה את עובדי הניקיון והשמירה!

ההודעה שתישלח
ההודעה שתשלח ממך למקבלי ההחלטות. מומלץ לשנות את ההודעה כדי שתהיה אישית יותר
המאבק בקניוני עזריאלי ואיפה אתם נכנסים לתמונה

בקניוני עזריאלי ברחבי הארץ מועסקים מאות עובדי קבלן בשירותי ניקיון ואבטחה. קבוצת עזריאלי כוללת 14 קניונים ברחבי הארץ. הקבוצה סיימה את השנה האחרונה עם רווח תפעולי של 874 מיליון ש"ח. חבילת התגמול של דנה עזריאלי, יו"ר הקבוצה, הסתכמה בשנת 2015 בכ-3.55 מיליון שקל, באותה השנה חילקה קבוצת עזריאלי דיבדנדים של 400 מיליון שקל לבעלי מניותיה.
למול המספרים והסכומים הבלתי נתפסים הללו ממשיכה הקבוצה להעסיק מאות של עובדי שמירה וניקיון בהעסקה קבלנית נצלנית ללא ביטחון תעסוקתי, ללא תחושת שייכות וללא הזכויות המגיעות לכל עובד. הקואליציה הארצית להעסקה ישירה החליטה לשים לזה סוף. הנהלת עזריאלי אומנם לא הגיבה בצורה רשמית למאבק, אבל אנחנו בטוחים שהחל מהיום הם לא יוכלו להתעלם.
יוזמת המאבק, היא עובדת ניקיון באחד מקניוני עזריאלי. בוגרת קבוצת המנהיגות של הקואליציה להעסקה ישירה בתל אביב. איתה ועם עוד מאות עובדים אנחנו יוצאים למאבק ללא פשרות! 
מעבירים את עזריאלי להעסקה ישירה. מעכשיו!!!

את המאבק התחלנו במסע הסברה בקניונים השונים ברחבי הארץ, בו שוחחנו עם עובדי הקבלן, עם בעלי חנויות ועם הלקוחות, ויידענו אותם על המאבק. לאחר מכן קיימנו פלשמוב מחאתי מול קניון עזריאלי בתל אביב- אותו תוכלו לראות ממש פה למטה. נוסף לכך קיימנו הפגנה רועשת בהובלת חברי המכינה הקד"צ בחנתון!

רוצים לקחת חלק בפעילויות שטח? הירשמו אצל נועה [email protected]
תרמו כאן למאבק : כנסו לעמוד בישראל תורמת

יחד ננקה את קניוני עזריאלי מהעסקה קבלנית!

,
המכתב ששלחנו לדנה עזריאלי ולמנכ"ל החברה
,
פלש מוב עזריאלי

3/3 העסקה ישירה בקניוני עזריאלי פלש מוב מול עזריאלי תל אביב

FLASH MOB

,
,

תודה שהצטרפת! נשמח לעוד צעד אחד קטן, שיעזור להביא את המאבק לעוד א/נשים: