צבע: #01FF70

ארכיון השומר הצעיר - יד יערי

ארכיון השומר הצעיר הכולל בתוכו חטיבת מורשת לתולדות השואה. הארכיון הוא ארכיון ציבורי על פי חוק, פתוח לציבור מא עד ה' , בתיאום מראש. אחד משני המוסדות התיעוד והחקר המרכזיים של תנועה הקיבוצית. הארכיון עוסק בשירות לחוקרים ולציבור הרחב וכמרכז להדרכת ארכיונים וארכיונאים מכל הארץ

נתינה ממוחשבת

סיוע בהפקת אירועים לילדים חולים ומשפחות מצוקה

מט"י המשולש (מרכז טיפוח יזמות) (ע"ר)

מרכז לטיפוח יזמות עסקית באזור המשולש. מטרתו העיקרית הינה לעודד צמיחה כלכלית, לסייע בהקמת עסקים חדשים ובפיתוח והרחבת עסקים קיימים.

ניקאט - המרכז לאומנות וטכנולוגיה בצפון ישראל (ע"ר)

יצירת מרכז לאומנות וטכנולוגיה, לחינוך, למידה ולפיתוח של הקהילה אשר יציע לתלמידיו תוכניות לימוד שונות. יצירתן והוצאתן לפועל של תוכניות לימודים קהילתיות על פי מודל מנצ'סטר בידוול עבור בני נוער ומבוגרים תושבי צפון ישראל, אשר תקנינה כלים וכישורי חיים בתחומי האומנות, הטכנולוגיה והמוזיקה. יצירתן והוצאתן של תוכניות למידה המבוססות על טיפוח מערכות יחסים בין אנשים ועל יצירת סביבה תומכת, וכן על ערכים של שוויון תוך הכרה בערכם של כל המשתתפים המעורבים בתוכנית. מתן כלי לתלמידי המרכז אשר יסייעו להם בפיתוח קריירה עצמאית בתחום הטכנולוגיה והאומנות.

גשר להצלחה

העמותה שואפת לשינוי משמעותי המשדרגת את איכות החינוך והקהילה, היא מפעילה בוגרים השואפים למצוינות בעיקר סטודנטים מהכפר,התוכניות והפעילויות שלנו נועדו להיות זרז המסייע לחברי הקהילה להגיע למטרות ולממש את הפוטנציאל שלהם ,ובפרט לייצר סביבה תומכת ומיטבית עבור כולם כדי להגביר את סיכוייהם להשתלב בכפר בית גן ובמדינה כתורמים ולעבור כל גבול ומחסום.

אופק לתעסוקה מעברים בעמק (ע"ר)

פיתוח ויצירת מקומות עבודה וסיוע תעסוקתי ברמת הפרט והקהילה בכל תחום שהוא, ובכלל זה לפעול להגדלת מספר המועסקים, לשפר את המסוגלות התעסוקתית של המועסקים, להרחיב ולממש פוטנציאל של ישובים להתמודד עם בעיות תעסוקה בתחומם, לגבש ולמסד הפעלה יציבה של פיתוח מקומות תעסוקה.

מונא - חלל לשינוי

מונא הינו מרחב אזורי להתנסות מעשית בטכנולוגיה מתקדמות, הפועל ליצירת מציאות חברתית וכלכלית טובה יותר בפריפריה הצפונית של ישראל. במרחב הפתוח לכולם פועלת מונא למפגש בין מגוון אוגלוסיות ולעשייה טכנולוגית משותפת, תוך מתן הזדמנויות לפיתוח והצמחה אישית וקהילתית

עמודים